Descarregar programa de les tres Fires en PDF

Octubre, 2017

18oct9:00 pmXXVII Trobada de Pintors de l’AV Es Blanquer

19oct7:30 pmInauguració de l’exposició “Pelotas” de CAMPER.

20oct12:00 amConcert a càrrec d’Enrockats i DJ Ferri(Sa Lluna)

20octallday16novalldayAtraccions de firaRecinte firal del Quarter General Luque

20oct8:30 pmPresentació dels volums guanyadors dels Premis Literaris Pare Colom 2017(Sala de conferències)

20oct10:30 pmTaller de bachata(Pub Aqua)

20oct11:00 pmMúsica amb DJ(Quina Canya)

20oct11:00 pmMúsica amb Tià DJ’s(Sart Club)

21oct12:00 amConcerts

21octalldayalldayEspai lúdic familiar Ecojuga i Ludopeques11 - 14 h | 16 - 19 h

21oct10:00 am8:30 pmSalut i Ecologia, “Cap a una vida més natural” (2ª edición)

21oct11:00 am7:00 pmX Fira de la Sostenibilitat

21oct11:00 am7:00 pmI Fira del Reciclatge i el Medi Ambient

21oct11:00 am7:00 pmFira vegana

21oct11:00 am7:00 pmExposició de bonsais

21oct11:00 am7:00 pmExposició de falconeria

21oct11:00 am7:00 pmMercadet de plantes i flors(Carrers del Comerç i Major)

21oct11:00 am7:00 pmExposicions de vivers, centres de jardineria, floristeries i activitats agrícoles(Carrer del Bisbe Llompart)

21oct12:00 pmInauguració de la Fira amb amollada de coets.

21oct12:00 pmTallers d’acrobàcia aèria amb estructures

21oct12:00 pmCercavila musicalSortida de l'Ajuntament i recorregut per tota la fira

21oct12:30 pmActuació "Artefactes Musicals"

21oct3:00 pmPartit de Preferent Juvenil Constància B – Patronato A

21oct4:30 pmÉs-cultura. Taller “50.32.17” a càrrec d’ “Arquitectives”

21oct5:00 pmPartit de Segona Regional CE Constància B – Escolar

21oct5:00 pmActuació de circ

21oct6:30 pmFesta XVIII Aniversari "Finestra al Sud"(darrere l'església de Sta. Maria la Major)

21oct6:30 pmPartit de bàsquet júnior masculí Dijous Bo A – CB CidePalau Municipal d’Esports

21oct7:00 pmConcert de jazz a càrrec de K’njazz Quintet

21oct7:00 pmII Nit del Vi a Inca

21oct7:00 pmInauguració de l’exposició “Tardor d’hivern”, Olis de Maria Prats

21oct7:00 pmPartit de Tercera Divisió CE Constància A – Llosetense A Nou Camp d’Inca

21oct8:00 pmEl Hombre 80 en concert

21oct8:00 pmPartit de bàsquet júnior masculí Ciutat d’Inca – CB Colonya PollençaPalau Municipal d'Esports

21oct8:30 pmConcert de Tomeu Seguí (orgue)Parròquia de Santa Maria la Major

21oct8:30 pmConcert “Jo, Schumann”, de Miquel Mestre i Andreu Riera.(Sala d'actes)

21oct10:30 pmConcert a càrrec de Saxophobia(Pub Aqua)

21oct11:00 pm7:00 pmExposició i venda de productes de la terra i artesania(Carrer del Bisbe Llompart)

21oct11:00 pmConcert pop-rock espanyol(Sart Club)

21oct11:00 pmMúsica amb DJ(Quina Canya)

22octalldayalldayVII Trobada de Cossos d’Emergència10 - 14 h | 16 - 20 h

22oct8:00 am2:00 pmExposició i subhasta de xots (de sementals d’ovella mallorquina, ovella roja i millorants carnis)

22oct10:00 am7:00 pmExposicions de vivers, centres de jardineria, floristeries i activitats agrícoles.(Carrer del Bisbe Llompart)

22oct10:00 am7:00 pmActivitats, demostracions i punts d'informació d'entitats i ONG

22oct10:00 am7:00 pmX Fira de la Sostenibilitat

22oct10:00 am7:00 pmI Fira del Reciclatge i Medi Ambient

22oct10:00 am8:30 pmSalut i Ecologia, “Cap a una vida més natural” (2ª edició)

22oct10:00 am7:00 pmFira vegana

22oct10:00 am7:00 pmExposició i venda de productes de la terra i artesania(Carrer del Bisbe Llompart)

22oct10:00 am7:00 pmMercadet de plantes i flors(Carrers del Comerç i Major)

22oct10:00 am7:00 pmExposició de falconeriaPlaça del Mercat Cobert

22oct11:00 amSa cuina de sa padrina.A partir de les 11 h

22oct11:00 am7:00 pmEspai lúdic familiar Ecojuga i Ludopeques11 - 14 h | 16 - 19 h

22oct11:00 am7:00 pmExposició de bonsais Mercat Municipal d'Inca

22oct11:00 am6:00 pmCuines de Campanya. Segona gastrojornada solidària i exposició de vehicles militars

22oct11:00 am1:30 pmConcurs de dibuix infantil. Tema: “El Dijous Bo”.

22oct12:00 pmPartit de Nacional Juvenil Constància A – P. Blanc i Blava A (Eivissa).

22oct12:00 pmCercavila d’Unió Musical InqueraAyuntamiento recorrido por toda la feria

22oct12:45 pmActuació de l'Agrupació Revetla d'Inca

22oct5:00 pmActuació de Spaguetti Xup-Xup

22oct5:00 pmGala de tarda Sart Club, Quina Canya, Pub Aqua

22oct6:00 pmConcert de swing

22oct7:30 pmBall de saló i en línia amb Jaume Soler

Descarregar programa de les tres Fires en PDF